Co oznacza wynik badania USG piersi 31-latki?

Dzień dobry chciałam się zapytać co z tym dalej robić z wyników usg piersi sutki o utkaniu gruczołów tłuszczowy.W sutki prawym co najmniej trzy drobne do 5 mm torbiele.W sutku lewym dość liczne drobne do 4 mm torbiele,na godz 3 -ej gładko ograniczona hypoechogeniczna struktura 8×4,5 mm o Morfologia FA .poza tym w obu sutkach nie uwidocznione innych zmian ogniskowych.przewody gruczołów w okolicach zabrodawkowych obu sutkow odcinków poprzedzone do 3,5 mm podatne na ucisk. W obu dołach dachowych widoczne są jednorodne z wneka tłuszczową węzły chłonne,najwiekszy po stronie lewej 13×7 mm.BIRADS 2

Opisano zmiany łagodne w piersiach, torbiele oraz fa - gruczolakowłókniaka.
Kategoria 2 - zmiana łagodna, co znaczy, że w piersi widoczne są nieprawidłowości, ale nie są niebezpieczne. Dla 100% pewności można przeprowadzić dalszą diagnostykę, np. biopsję piersi, ale rzadko jest ona zalecana.