Co oznacza wynik badania USG uda?

Co oznacza badanie USG "W bliższym przyczepie przewodziciela wielkiego prawego uda widoczny obszar podwyższonej echogeniczności (6x24mm),poza tym obrazowane struktury mięśniowe o zachowanym układzie wiązek,normoechogenne.W pachwinie widoczny zmieniony odczynowo węzeł chłonny(5x8mm) a po łacinie rozpoznanie:Laesio focalis musculi magni femoris dextri.Lymphadenopathia fossae inguinalis dextrae ad explorationem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ortopedy i odpowiednia diagnostyka. Wskazana także konsultacja ginekologiczna