Co oznacza wynik badania USG w 7. tygodniu ciąży?
Witam. Jestem w 7 tyg ciąży wieczorem dostałam plamienia nic mnie nie bolało zorientowałam się że je mam dopiero jak szłam korzystać z toalety natomiast na drugi dzień rano dostałam silnego krwotok ze skrzeoami gin zrobił mi usg i wykrył w nim krwiaka w dnie macicy o wielkości 1,6×0,8 cm w jamie macicy uwidoczniono pęcherzyka viozowy z echem zarodka o CRL-10,7 mm FHR miarowe-141/min trofblast bez cech oddzielenia kanał szyjki macicy zamknięty. Nie zostałam w szpitalu po badaniu skierowali mnie do domu i dostałam luteine 3× 1 tabl. Czy to grozi poronienie bardzo się boję dodam że to moja pierwsza ciąża. Dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
78 poziom zaufania
Pani dolegliwości mogły wynikać z obecności krwiaka. Teraz w razie ponownego krwawienia powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do lekarza.