Co oznacza wynik badania USG w 7. tygodniu ciąży?

Witam. Jestem w 7 tyg ciąży wieczorem dostałam plamienia nic mnie nie bolało zorientowałam się że je mam dopiero jak szłam korzystać z toalety natomiast na drugi dzień rano dostałam silnego krwotok ze skrzeoami gin zrobił mi usg i wykrył w nim krwiaka w dnie macicy o wielkości 1,6×0,8 cm w jamie macicy uwidoczniono pęcherzyka viozowy z echem zarodka o CRL-10,7 mm FHR miarowe-141/min trofblast bez cech oddzielenia kanał szyjki macicy zamknięty. Nie zostałam w szpitalu po badaniu skierowali mnie do domu i dostałam luteine 3× 1 tabl. Czy to grozi poronienie bardzo się boję dodam że to moja pierwsza ciąża. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani dolegliwości mogły wynikać z obecności krwiaka. Teraz w razie ponownego krwawienia powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do lekarza.