Wynik badania ginekologicznego w 6-tygodniu ciąży u 24-latki

Witam, byłam u lekarza otrzymałam takie wyniki. Dodam, że jestem w 6tygodniu ciąży. Proszę o interpretację: pochwa czysta, w ujściu zewnętrznym szyjki widoczna tkanka (co to może być? bo cytolgogia w porządku, a myślę o najgorszym) W USG: w jamie macicy pojedynczy pęcherzyk ze strukturami płodu. CRL 4,4mm -6t1d, FHR uwidoczniono. Kanał szyjki poszerzony do 6mm o obniżonym echu, czy to źle?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.