Co oznacza wynik badania żelaza, który odbiega od normy?

Witam, dostałam dziś wyniki, odstępstwa od normy to żelazo 200 ug/dl, trójglicerydy 294 mg/dl, OB 16 mm/dl. Morfologia, cholestelor całkowity, magnez, wapń i glukoza w normie. Ostatnio okulista pytał się mnie czy nie mam problemów z tarczycą, ponieważ mam mętną tarczę oka. Czy te odstępstwa od normy mogą oznaczać jakąś chorobę ?

Witam.jeżeli tarcza nerwu wzrokowego jest zatarta to zkecamy CT głowy. Podejrzewamy mikrogruczolaka przysadki. Należy sprawdzić jeszcze pole widzenia pełne być może wyjdą jakieś ubytki. Nie ma pojęcia jak neta tarcza ale jest metra soczewka. Coś Pani pomyliła. Pozdrawiam serdecznie