Co oznacza wynik beta hcg 1,8?

Witam. W lipcu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. W sierpniu wystąpiła już naturalna miesiączka. Staramy się z mężem o dziecko. Owulacje miałam 23 wrzesień. 2 października robiłam beta hcg i wyszła 1.8. To dopiero 9 dni po owulacji. Co ten wynik oznacza? Wczesna ciąża? Brak ? Kiedy mogę powtórzyć badanie? Dziękuję bardzo za pomoc.

Witaminy w ciąży

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik raczej ujemny, w razie wątpliwości sugeruję powtórzyć za kilka dni.
Pozdrawiam