Ujemna betaHCG a planowanie ciąży

witam, mam pytanie odnośnie beta hcg. Staramy się z mężem o drugie dziecko. W tym miesiącu jak tylko zauważyłam płodny śluz umówiłam się na wizytę do mojego lekarza ginekologa, który potwierdził owulację (14.10-16dc), a dokładnie ładną, dużą komórkę jajową i natychmiast kazał brać się do roboty :) Staraliśmy się od 13-18.10 codziennie i dodam,że w dniach 15-17 bolał mnie brzuch jak przed okresem.Wczoraj 24.10 - 26 dc wyszła mi beta hcg ujemna,czy mogłoby być za wcześnie na to badanie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie mogło być nieco za wcześnie. Sugeruję powtórzenie badania za kilka dni.