Prawdopodobieństwo ciąży a badanie beta-HCG

Witam serdecznie, staramy się z mężem o dziecko @ miałam 5.11.13 r od 16 dc brałam luteinę przez 10 dni cykle mam 27-28 dni W 29 dc zrobiłam badanie hcg wyszło 11,6 mlU/ml w 30 dc dostał okres czy jest prawdopodobne żeby była ciąża?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Teoretycznie istnieje takie prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży pomimo krwawienia. Sugeruję powtórzenie badania poziomu hormonu beta-hCG z krwi oraz wizytę u specjalisty ginekologa.