Zapalenie pęcherza a opóźnienie miesiączki pomimo stosowania luteiny

Witam. Od czterech miesięcy biorę luteinę na wyregulowanie miesiączek. Biorę ją od 16 do 26 dc. W tym cyklu, a dokładnie od 16 dc. zaczęliśmy z mężem starania o dziecko. Dzisiaj jest 30 dc. więc miesiączka powinna się już pojawić, a zamiast tego mam zapalenie pęcherza. Czy zapalenie pęcherza może pomimo brania luteiny opóźnić miesiączkę? Kiedy mogę zrobić test ciążowy? Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży skoro starania zaczęliśmy 16 dc. a cykle mam 29-30 dniowych?

Lek. Tomasz Budlewski

szanse są. co do infekcji moze ona opóźnienie krwawienie. test może Pani wykonać w każdej chwili.