Badania BHCG przy staraniach o ciążę

Witam, Od 4 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. 19 maja dostałam miesiączkę. Dziś (12 czerwca) wykonałam badanie BETA HCG. Wynik: 5,94 mIU/ml przy normach: 5-25 mIU/ml - wynik może wskazywać na wczesny okres ciąży, wskazane powtórzenie badania po 48 godzinach. >25 mIU/ml ciąża, wskazane powtórzenie badania po 48 godzinach. Moje cykle są zwykle 27-28 dniowe. Czy jestem w ciąży? Okres powinnam dostać 15 czerwca - za 3 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn zrobiła Pani po 48 godzinach i wyszło 25mIU/ml? Jesli rośnie to duże prawdopodobieństwo ciąży, proszę zrobić test ciążowy lub najlepiej iść do lekarza, żeby potwierdzić na 100%