Co oznacza wynik cytologi cytologi srodnablonkowe zmiany o wysokim stopniu złośliwość?

Witam. Moje wyniki cytologi wykazaly srodnablonkowe zmiany o wysokim stopniu zlosliwosci.brak wirusa hpv. Co to oznacza.za kilka dni mam badanie kolposkopi.

Lek. Tomasz Budlewski

koposkopia określi czy dokładanie są zmiany. a jakieś były oznaczenia? czy tylko wysoki stopień złośliwości?