Co oznacza wynik echa serca 33-latki?

Dzień dobry mam 33 lata, właśnie odebrałam wyniki z echo serca czy jest powód do niepokoju Lewa komora :EDD-40, IVS-8, EF-60, PW-9 kurczliwość w normie. Lewy przedsionek :wymiar przednio-tylni 28, pole powierzchni 14.Prawa komora :wymiar w rozkurczu - 23. Prawy przedsionek : pole powierzchni 10.Aorta: średnica na poziomie ujścia - 28, separacja płatków - 19, średnica aorty wstępującej-26. Zastawka mineralna :fala A

Wyniki badań specjalistycznych należy interpretować z lekarzem, który zlecił ich wykonanie, na bezpośrednie wizycie konsultacyjnej. Lekarz ten zna historię pacjenta i może zinterpretować właściwie wynik.