Co oznacza wynik EEG 26-letniego mężczyzny?

Dzień dobry. Proszę uprzejmie o ocenę mojego wyniku badania EEG. Dodam, że w zeszłym roku na tomografie wyszła mi torbiel pajęczynówki tylnego dołu czaszki 64x28, a dwa miesiące temu na rezonansie mega cisterna magna 75x28. Wynik EEG: Zapis z czynnością alfa o częstotliwości 9-10 c/s i amplitudzie 30-40 uV. Rejestruje się też głównie w odprowadzeniach przednich niskonapięciową czynność beta. Na tym tle w odprowadzeniach skroniowych i czołowych z przewagą strony lewej zapisują się okresowo grupy fal wolnych theta 5-7 c/s o woltazu 40-50 uV. Jeden raz zarejestrowały się też w tych odprowadzeniach fale wolne theta 5-7 c/s o ostrym kształcie, wyróżniające się amplitudą do 80 uV. RZ obecna. HV nie zmenia zapisu. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Celem interpretacji proszę udać się do kardiologa, który zlecił panu wykonanie EKG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.