Co oznacza wynik gastroskopii 28-latka?

Witam Mężczyzna lat 28 Dzisiaj otrzymałem wynik gastroskopii , Przełyk bez zmian, linia połączenia żołądkowo- przełykowego nieregularna, na górnej granicy błony śluzowej fałdów żołądkowych. Wpust w oglądaniu na wprost i w inwersji niewydolny. Jeziorko śluzowe przezierne. Perystaltyka sprawna. Żołądek podatny na insuflacje. Błona śluzowa dna i trzonu granulowana, w antrum i trzonu pobrano materiał na Clo - test ujemny

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja lekarza gastroenterologa i ustalenie dalszego postępowania.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.