Wynik gastroskopii u 24-latka

W przełyku na 18 cm ( od lini zębów) ognisko heterotopii żołądkowej śred. 4-5mm. Linia połączenia żołądkowo-przyłykowego niereguralna. Z wypustką metaplastyczną dł ok. 5-6mm(ESEM COM1-wycinki pobrano) Jeziorko śluzowe przezierne. Żołądek podatny na insuflację. Błona śluzowa dna i trzonu granulowana z wybroczynami podśluzówkowymi, w antrum pstra. Opuszka XII i części zapuszkowa z wygładzonymi kosmkami i wyrębami(wycniki ) Z antrum i trzonu pobrano materiał na CLO - test - wynik ujemny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Na podstawie wiedzy na temat występujących objawów oraz objawów w bezpośrednim badaniu lekarskim będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. A czy były już wyniki histopatologii?