Co oznacza wynik i pogłębienie lordozy lędźwiowej?
Witam! Mam lat 31 , mój wynik MR.... pogłębienie lordozy lędźwiowej.Zmiany zwyrodnieniowe w postaci dehydratacji i obniżenie wysokości krążka międzykręgowego L5-S1 Tylna wypuklina krążka L4-L5 z niewielką redukcją rezerwy objętościowej kanału kręgowego. Okrężną wypuklina L5-S1 z modelacją worka oponowego .Błaszki graniczne trzonów kręgów L5 S1o nierównych obradach z odczynem w tkance kostnej podchrzęstnej

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
opis wskazuje na chorobę zwyrodnieniowa kręgosłupa pogłębiona lordoza oznacza iż. jest większa niż w normie , konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyższe badanie