Co oznacza wynik immunochemii?

Witam odebrałam wyniki z immunochemi czyli przeciwciała boreliozy .Wyniki są następujące borelioza IgG<5.00AU/ML <10.0UJEMNY 10-15 WĄTPLIW >15 DODATNI Borelioza IgM 24.58AU/ML <18 UJEMNY 18-22WaTPLIW >22 DODATNI Bardzo proszę o wytłumaczenie wyników i poradę do jakiego lekarza mam się udać z tymi wynikami i jak to się leczy

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki mogą oznaczać czynna chorobę,wskazana kontrola u reumatologa. Leczenie polega na przyjmowaniu antybiotyku przez dłuższy czas.
Pozdrawiam