Co oznacza wynik krzywych?

Witam, choruje na hashimoto, hiperprolaktynemie i ostatnio zostałam skierowana na badania krzywej insulinowej i cukrowej. Od 3 lat staram się o dziecko w tym jedno nieudane In Vitro. Co oznacza wynik krzywych? Glukoza: na czczo-106 (68-99) po 1h-128 (<180) po 2h-88 (<140) Insulina: na czczo-10,44 (2,6-24,9) po 1h-87,72 po 2h-40,89

Dzień dobry,

wyniki krzywych nie sa prawidłowe. Wynik wskazuje na insulinooporność.

Powinna się Pani skontaktować z lekarzem rodzinnym, który da Pani skierowanie do diabetologa. Dodatkowo powinna się Pani koniecznie skontaktować z dietetykiem w celu zbilansowania dla Pani odpowiedniej diety.

Pozdrawiam