Co oznacza wynik MR głowy 35-letniego mężczyzny?

Witam Dziś odebrałem wyniki rezonansu głowy i chciałem się skonsultować neurologicznie u Państwa na stronie nim dostanę się do lekarza neurologa. Dodam że w grudniu 2017 roku wykryto u mnie borelioze w testach Wester Blot i na podstawie objawów neurologicznych stwierdzono neuroborelioze. Tak jak pisałem wyżej mam wyniki rezonansu i proszę o interpretację opisu: " Badanie MR głowy, sekw. T1 T2 FLAIR DWI T2* Pojedyńcze, drobne niespecyficzne ogniska podwyższonego sygnału w obrazach FLAIR widoczne podkorowo w obu półkulach mózgu. Kąty m-m oraz kompleksy nn. VII/VII bez uchwytnych patologii. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. Przymózgowe przestrzenie płynowe zachowane. Pogranicze czaszkowo-szyjne bez uchwytnych patologii." Z góry dziękuję za odpowiedź z Państwa strony i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie obecnie są objawy ? Jakie zostało zastosowane leczenie ?