Co oznacza wynik MR głowy 53-latka?

Prosze o interpretacje wyniku badania MR glowy. Badanie MR glowy. W tylnej jamie czaszki pośrodkowo widoczny jest guz o niejednorodnej, zroznicowanej intensywnosci sygnalu wewnatrz z ogniskami rozpadu, otoczony strefą obrzeku. Szerokosci guza wynosi 40mm, wymiar a-p 30mm i wysokosci 32mm. Guz daje znaczny efekt masy. Przestrzenie podpajeczynowkowe podnamiotowo zwezone. Komora IV ucisnieta, szczelinowato waska. Grzbietowa powierzchnia rdzenia przedluzonego ucisnieta przez mase guza. Po dozylnym podaniu SK guz ulega niejednorodnemu, glownie obrzeznemu wzmocnieniu. Drugi guz widoczny jest obwodowo w tylno- przysrodkowych partiach prawego plata potylicznego o max srednicy 17mm, w otoczeniu guza lokalna strefa obrzeku. Trzeci guz ulegajacy obraczkowatemu wzmocnieniu w wysokich przystrzalkowych partiach lewego plata czolowego o max srednicy 9mm. Ponadto widoczne sa niewielkie korowe ogniska ulegajace dyskretnemu wzmocnieniu kontrastowemu w tylnych przystrzalkowych partiach prawego plata ciemieniowego na pograniczu ciemieniowo- potylicznym o max wymiarze 7mm, kolejne o srednicy 6mm w korze prawego plata ciemieniowego na wysokosci trojkata komorowego, w korze zakretu obreczy po stronie prawej o srednicy 6mm i w krze prawego plata ciemieniowego srednicy 6mm na wysokosci trzonu komory bocznej. Lacznie ognisk jest siedem, z czego jeden duzy guz podnamiotowo. Ponadto widoczne jest prawdopodobnie niewielkie, dyskretnie wzmacniajace sie ognisko w korze wysokich partii prawego plata czolowego tuz pod sklepieniem i jedno w lewym wzgorzu. Uklad komorowy polozony posrodkowo, nadnamiotowo miernie poszerzony. Podnamiotowo przestrzenie podpajeczynowkowe bardzo waskie, odcinkowo zacisniete, nadnamiotowo w granicach normy. W obu polkolach mozgu nieliczne, drobne ogniska niedokrwienne. Przewody sluchowe wewnetrzne symetryczne, drozne. Struktury nerwowe w obrebie przewodow sluchowych wewnetrznych i w zbiorniku mostu prawidlowe. Struktury ucha wewnetrznego prawidlowe w sekwencji T2 W DRIVE. Przestrzenie plynowe slimaka i kanaly polkoliste drozne, prawidlowe. Komorki sutkowe po stronie prawej bezpowietrzne, wypelnione hiperintensywnymi w obrazach T2 zaleznych masami odpowiadajacymi pogrubialej sluzowce i wysiekowi. Czy sa to guzy operacyjne i czy jest szansa calkowitego wyleczenia? Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

Koniecznie proszę się pilnie konsultować z prowadzącym lekarzem - neurologiem?. Nie znam Pana historii klinicznej. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.