Układ głowy nieprzemieszczony, nieposzerzony o szerokości przestrzeni podpajęczynkowej prawidłowej

Witam. Bardzo prosze o wyjasnienie badania MR glowy: uklad glowy nieprzemieszczony, nieposzerzont.Szerokosc przestrzeni podpajeczynowkowej jest prawidlowa.W biegunie przednim prawego plata czol, podkorowe 2mm ognisko niedokrwienne.W istocie bialej dolnych partii plata czolowego lewego-pojedyncze 5mm ognisko niedokrwienne.Poza tym intensywnosc sygnalu z warstw korowej is bialej mozgowia jest we wszystkich sekwencjach prawidlowa. Dziekuje i pozdrawiam. Poznan

Konieczna pełna konsultacja
Dalsze postępowanie zależnie od nasilenia dolegliwości
Sam opis MRI głowy to za mało...
Proszę rozmawiać z Lekarzami Leczącymi Panią
Ważny PACJENT i objawy. .

Pozdrawiam