Co oznacza wynik badania MR u 36-latki?

Witam. Prosze o wyjasnienie Badania MR . w sąsiedztwie rogu skroniowego prawej komory bocznej widoczne jest ognisko demielinizaji o sr. ok 12 mm. Podobne znacznie mniejsze ognisko widoczne jesr przykomorowo w prawym placie czolowym. Poza tym intensywnosc sygnalu istoty bialej i szarej mozgu prawidlowa , bez zmian ogniskowych oraz obszarow ograniczenia dyfuzji. Uklad komowy symetryczny , nieposzerzony, nieprzemieszczony. Przymozgowe przestrzenie plynowe o szerokosci w granicach normy. Uwidocznione w badaniu nerwy czaszkowe bez zmian patologicznych. Przewody slychowe wewnetrzne symetryczne nieposzerzozn. Wnioski: Obraz MR prawej polkuli mózgu moze odpowiadać obecnosci zmian demielinizacyjnych o pierwotnym charakterze. Kobieta lat 36.

Zmiany demielinizacyjne pierwotne są typowe dla SM; jednak nie mogę nic rozpoznawać bez znajomości klinicznej pacjenta. Proszę się konsultować bezpośrednio z lekarzem, który kieruje diagnostyką