Co oznacza wynik MRI u 34-latka?

Prosze o odpowiedz czy to co wykazl mr glowy z kontrastem to nic strasznego jak stwierdzil neurolog,mam 33 lata. W odrębie istoty białej platow czołowych, podkorowo, widoczne nieliczne drobne ogniska podwyzszonego sygnalu w obrazach T2FLAIR I T2WI. Najwieksze ognisko ok 5,7 mmw zakrecie czolowym gornym lewym, mniejsze wielkosci ok 4 mm bez cech wzmocnienia po podaniu kontrastu, zmiany naczyniopochodne? Poza tym intensywnosc sygnalu istoty szarej i bialej mozgowia prawidlowa. W obrazach DWI ADC nie stwierdza sie ognisk rystrykcji dyfuzji. Uklad komorowy nieposzerzony, nieprzemieszczony. Struktury tylnojamowe oraz szyjny odcinek rdzenia kregowego o prawidlowym obrazie

Witam! Sugestia podłoża naczyniowego stwierdzonych zmian i brak wzmocnienia nie powinien budzić większych obaw. Należy monitorować Poprzez kontrolne badania MR. Ponadto ważny, a nawet najważniejszy jest obraz kliniczny. Powodzenia W. Łuczkowski.