Co oznacza wynik MR kręgosłupa lędźwiowego u 26-letniej kobiety?

Proszę o interpretację wyników badania MR kręgosłupa lędzwiowego. Centralna przepuklina krążka m/k L4/5 uciskająca worek oponowy. Duża pośrodkowo-lewoboczna przepuklina krążka m/k L5/S1-2cm, sięgająca wysoko do połowy wysokości trzonu L5. Ucieka worek oponowy od strony lewej, korzenie nerwów rdzeniowych po stronie lewej i zwężająca lewy otwór m/k. Zmiany zwyrodnieniowe w trzonach kregowych i w obrębie krążków m/k na poziomach dyskopatii. Badanie MR wykonano w sekwencji SE w obrazach T1 i T2 zależnych. Bardzo proszę odpowiedź.

Bardzo duże zmiany jak na Pani wiek. Radzę skonsultować się z doświadczonym fizjoterapeutą aby nie wyhamować problem. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki