Co oznacza wynik MR przysadki mózgowej 33-latki?

Witam , dziś otrzymałam wyniki badania rezonasu magnetycznego przysadlki mózgowej." Badanie wykonano w sekwencjach fse T1, FSE T2 przeglądowe oraz FSE T1po podaniu kotrastu w projekchjach strzałkowych czołówych , warstawmi o grugbiści 3 mm. Przysadka o wymiarach 18mm/cor/x8,5mm/c-c/x14,5mm/saf/-nieco powiększona o uwypuklonym górnym zarysie . Po pdaniu kontrastu w obszarze plata przeniego , pośrodkowo i po stronie lewej wyróżnia się ognisko o mniej intensywnym zakontrastowaniu niż pozostały miąższ płata , o wymiarach około 7x4,5x9,5mm odpowqidające mikrogruczolakowi." barsdzo proszę o interpretacje wyniku .

Opis MRI: " wyniki badania rezonasu magnetycznego przysadlki mózgowej." Badanie wykonano w sekwencjach fse T1, FSE T2 przeglądowe oraz FSE T1po podaniu kotrastu w projekchjach strzałkowych czołówych , warstawmi o grugbiści 3 mm. Przysadka o wymiarach 18mm/cor/x8,5mm/c-c/x14,5mm/saf/-nieco powiększona o uwypuklonym górnym zarysie . Po podaniu kontrastu w obszarze płata przedniego , pośrodkowo i po stronie lewej wyróżnia się ognisko o mniej intensywnym zakontrastowaniu niż pozostały miąższ płata , o wymiarach około 7x4,5x9,5mm odpowiadające mikrogruczolakowi." Obraz CD MRI do interpretacji klinicznej ! Pełna konsultacja, wywiad, objawy niepokojące, badania laboratoryjne, etc Konieczne omówienie wyników, stanu ogólnego Pacjenta . Ważny wywiad i stan pacjenta Do omówienia z Lekarzem leczącym, zlecającym badanie. Wtedy można rozwazyć dalsze postępowanie i planować ewentualne leczenie.
Jakie miała Pani objawy niepokojące ?? Czy widział Panią Neurolog, Endokrynolog ?? Ważny pełny obraz problemu klinicznego. Pozdrawiam