Co oznacza wynik MR stawu skokowego 49-latka?

Witam serdecznie.Właśnie otrzymałem opis badania i nie wiem co o tym sądzić.Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź. Badanie MR prawego stawu kolanowego wykonano sekwencjach SE/FSE/fatsat w obrazach T1, T2, PD-zależnych. Ilość płynu w stawie nieco zwiększona. Rzepka z tendencja do bocznego przyparcia, drobne pojedyncze ogniska chondropatii II stopnia w SRU na bocznych powierzchniach stawowych rzepki i bruzdy m- kłykciowej uda Szczeliny pękniecia chrząstki na powierzchniach obciążanych CMF i CLF odpowiednio na obszarze 10 mm i 15 mm. Nieznacznie zwiększona ilość płynu w kaletce brzuchato-półbłoniastej Łąkotki w normie. Więzadła krzyżowe i poboczne w normie. Chrząstki stawowe poza w/w bez uchwytnych cech uszkodzenia

Niestety bez informacji o klinice pacjenta nie da się interpretować wyniku badania.
Proszę w tym celu iść do lekarza, który Pana badał i zlecił wykonanie powyższego badania.