Co oznacza wynik MRI głowy 27-latki?

Witam, wynik mojego RMI głowy wykonanym przed i po dożylnym podaniu środka kontrastującego w obrazach T1 i T2, FLAIR, Fiesta DWI/ADC w 5mm warstwach: osiowych, czołowych i podstrzałkowych. Pojedyncze, drobne 2mm ognisko podwyższonego sygnału w obrazach T2, FLAIR, w prawej okolicy czołowo-skroniowej-niespecyficzne. Proszę o wytłumaczenie ponieważ tej częsci opisu nie rozumiem. Z góry dziękuję. Dodam, że wskazaniem do badania były bardzo częste bóle i zawroty głowy a także szumy uszne.

Opisano ognisko niespecyficzne, więc trudno je wiązać z bólami głowy które Pani ma. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.