Co oznacza wynik pierwszego USG w ciąży?
Witam Jestem po pierwszym USG ciąży zywy zarodek , w jajniku prawym ciałko żółte 24cm . W zatoce dogląda niewielka ilość wolnego płynu . Czy to znaczy że wszystko wporzadku .

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik badania jest w granicach normy, póki co nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!