Co oznacza wynik rezonansu i zmiany o charakterze niespecyficznym?
Witam co oznacza wynik rezonansu że są zmiany o charakterze niespecyficznej demielinizacji lub przewleklych zawalow lakunarnych

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik badania sugeruje obecność zmian wstecznych w układzie nerwowym, powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie, który ustali dalsze postępowanie. Pozdrawiam!