Co oznacza wynik kontrolnego rezonansu głowy?
W rezonansie głowy kontrolnym (po usunięciu glejaka) jest opisane że lewa ślinianka wykazuje sygnał tłuszczowy co to oznacza? Czy należy zrobić biopsje lub inne badania?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Nie powinno mieć to znaczenia diagnostycznego. Wynik mimo wszystko powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!