Co oznaczają płaty czołowe przyciemnione w wyniku rezonansu magnetycznego mózgu
Rezonans mozgu w IPiN w Warszawie.Platy czolowe przyciemnione. Co to znaczy?

MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Nie powinno się oceniać fragmentu wyniku badania. Badanie powinno być ocenione całościowo w oparciu o stan kliniczny pacjenta. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.