Akcentacja przestrzeni okołonaczyniowych Virchowa -Robina w istocie białej

Bardzo proszę o wyjaśnienie wyniku rezonansu magnetycznego głowy wykonanego u 11 chłopca - akcentacja przestrzeni okołonaczyniowych Virchowa -Robina w istocie białej powyżej ciała modzelowatego-środek półowalny - półkul mózgu. Pozostały wynik w opisie badania jest ok. tylko to stwierdzenie mnie nurtuje. Z góry bardzo dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania powinien być oceniony całościowo przez lekarza prowadzącego. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do specjalisty.