Akcentacja przestrzeni okołonaczyniowych Virchowa -Robina w istocie białej
Bardzo proszę o wyjaśnienie wyniku rezonansu magnetycznego głowy wykonanego u 11 chłopca - akcentacja przestrzeni okołonaczyniowych Virchowa -Robina w istocie białej powyżej ciała modzelowatego-środek półowalny - półkul mózgu. Pozostały wynik w opisie badania jest ok. tylko to stwierdzenie mnie nurtuje. Z góry bardzo dziękuję

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Wynik badania powinien być oceniony całościowo przez lekarza prowadzącego. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do specjalisty.