Wynik badania pracy mózgu oraz nerwica

Orzeczenie: Zmiany o cechach napadowych w okolicy potylicznej prawej z tendencją do uogólniania się w czasie HW. Może ktoś odpowiedzieć tak na chłopski rozum, co to znaczy? Bo ataków nie mam, jedynie gorsze samopoczucie, nerwice i lęki.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości. Wynik powinien ocenić specjalista neurolog w oparciu o aktualny stan kliniczny. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.