Co oznacza wynik RTG 32-latka?

Witam, proszę o zrozumiałe dla laika wyjaśnienie wyniku badania rtg kręgosłupa lędźwiowego L (AP, BOK): "Trzon Th12- przejściowy. Dyskopatia L4-L5 i L5-S1. Zwężenie krążka L2-L3. Lordoza lędźwiowa ograniczona." Z góry bardzo dziękuję za pomoc! Mężczyzna po 30.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Zaobserwowano zmiany w kręgosłupie, które mogą powodować różne dolegliwości (prawdopodobnie bólowe). Takie zmiany często są obserwowane.