Co oznacza wynik RTG klatki piersiowej u 39-letniej osoby?

Witam dziś odebrałam wynik RTG klatki piersiowej oto jego wynik .Przepona i kąty wolne.Cień o śr 5mm w polu środkowym płuca P-sumacja/inny proces .Poza tym pola płucne bez świeżych zmian ogniskowych. Wnęki naczyniowe. Cień środkowy w normie

Pogłębienia diagnostyki wymaga cień w polu środkowym prawego płuca. Proszę udać się z wynikiem badania do lekarza zlecającego badanie lub lekarza POZ, który ma możliwość obejrzenia zdęcia RTG i zadecyduje o dalszej diagnostyce.