Co oznacza wynik RTG łokcia 40-latka?
Witam. Co oznacza opis RTG stawu łokciowego? "staw łokciowy pr. -drobne soczewkowate przejaśnienie 8x2 mm, w przynasadzie k.łokciowej."

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Opis wraz ze zdjęciem powinien być oceniony przez ortopedę, który w razie potrzeby będzie mógł Pana zbadać. Niestety, na podstawie samego opisu trudno powiedzieć coś konkretnego. Pozdrawiam!