Wynik RTG stawu biodrowego 25-letniej osoby do analizy
MAM RTG STAWU BIODROWEGO I OPIS W SZYJCE KOŚCI UDOWEJ NIEOSTRO OGRANICZONE PRZEJAŚNIENIE OK 0,5 CM CO TO ZNACZY I MAM WYPISANE ZASTRZYKI AGLAN CZEKAM NA ODPOWIEDZ

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Bez mozliwości oceny zmiany na zdjęciu RTG nie jestem w stanie stwierdzić czym jest nieostro ograniczone przejaśnienie z opisu zdjęcia. Sugeruję kontakt z ortopedą wraz ze zdjęciem.