Co oznacza wynik scyntygrafii mięśnia sercowego?

Witam serdecznie. Proszę o interpretacje wyniku badania scyntograficznego m.sercowego 99mTc MIBI[MBq]:888 Persantin [mg]:50 ScyntografIan perfuzyjna serca SPECT-spoczynek Próba farmakologiczna (Dipyridamol 50 mg i .V. ):klinicznie i EKG-ujemna W 2- dniowym b.SPECJALNIE nie stwierdzono zaburzeń cech niedokrwienna indukowanego farmakologiczne. W obu badaniach w przykoniuszkowej części ściany przedniej widać odcinkowe upośledzenie wychwytu znacznika (hypoperfuzja) -niewielkie zmiany utrwalone? (Szacunkowo-3% miokardium lewej komory). Kobieta 64 l.

Proszę z wynikiem zgłosić się do lekarza prowadzącego diagnostykę. Z poziomu portalu nie interpretujemy takich wyników badań, tym bardziej bez znajomości historii pacjenta.