Co oznacza wynik TK 41-latka?
Wynik TK W sitowiu rozsiane zgrubienie śluzówki, z zacienieniem cześci/ większosci komórek powietrznych. Wprawej zatoce szczękowejprzyscienne zgrubienie śluzówki na wiekszosci obwodu, największe w zachyłku zębodołowym(do 10mm) lejek sitowia nie drożny, widoczny drożny odcinkowy ubytek w ścianie przyśrodkowej zatoki szer. 1,5-2 mm na poziomie przewodu nosowego srodkowego. zacienienie dolnej części zatoki- zachyłku zębodołowym do 25mm lejek sitowia nie drożny. W zatoce klinowej przyscienne zgrubienie śluzówki, do 6mm grubości. Oba zachyłki klinowo-sitowe niedrożne. Co to oznacza, czy można to leczyć? Moje objawy to upośledzenie wechu.

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik musi być oceniony przez laryngologa z uwzględnieniem Pańskiego stanu klinicznego oraz innych badań. Pozdrawiam!