Co oznacza wynik TK 73-latki?

To jest opis z tomografu mamy jest niepokojące tam zdanie: w rzucie szczytu piramidy sierpniowej prawej znajduje się patologiczna masa o wym 20×17mm, mieszcząca szczyty piramidy oraz przylega ścianę zatoki klubowej.co to oznacza? Co robić? Dodam że mama dostała oczoplasu.

Konieczna szybka konsultacja specjalisty neurochirurga .Skąd jesteście ?
proszę o informacje : bajko1@wp.pl