Co oznacza wynik TK głowy 68-latki?

Witam, bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników tomografu. Wizyta za miesiąc.. :( W podkorowej i przykomorowej istocie białej obu półkul mózgu widoczne są nieliczne niecharakterystyczne drobne ogniska, wysokosygnałowe w obrazach T2 zależnych i w sekwencji FLAIR, bez wzmocnienia kontrastowego - prawdopodobnie zmiany bliznowate i malacyjne - możliwe pochodzenie niedokrwienne, demielinizacyjne lub zapalane. Poza tym mózgowie bez zmian ogniskowych z zaznaczonymi niewielkimi zanikami korowymi. Układ komorowy nieposzerzony, bez cech ucisku i przemieszczeń. Rezerwa plynowa przymózgowia zachowana. Poza tym widoczne cechy zmian zapalanych i dość znacznej ilości płynu w komórkach wyrostka sutkowatego obustronnie. Bardzo proszę o pomoc :)

Konieczna pełna konsultacja lekarska z wynikami badan !
NEUROLOG, TK GŁOWY : W podkorowej i przykomorowej istocie białej obu półkul mózgu widoczne są nieliczne niecharakterystyczne drobne ogniska, wysokosygnałowe w obrazach T2 zależnych i w sekwencji FLAIR, bez wzmocnienia kontrastowego - prawdopodobnie zmiany bliznowate i malacyjne - możliwe pochodzenie niedokrwienne, demielinizacyjne lub zapalane. Poza tym mózgowie bez zmian ogniskowych z zaznaczonymi niewielkimi zanikami korowymi. Układ komorowy nieposzerzony, bez cech ucisku i przemieszczeń. Rezerwa plynowa przymózgowia zachowana. Poza tym widoczne cechy zmian zapalanych i dość znacznej ilości płynu w komórkach wyrostka sutkowatego obustronnie." Czy cierpi Pani na inne schorzenia?? jak : nadciśnienie, cholesterol, cukrzyca, otyłość, żylaki, choroby serca, płuc, nerek ???? OPIS TK GŁOWY do interpretacji klinicznej
Ważny ogólny stan zdrowia,, tryb życia, inne schorzenia Pacjenta, wyniki badań laboratoryjnych. Potem można rozważyć dalszą diagnostykę.. Konsultacja z pełną dokumentacją i wynikami badań.
Pozdrawiam i zapraszam