Co oznacza wynik TK mózgowia po wypadku?

Po wypadku samochodowym w TK mózgowia przeglądowe (bez kontrastu) nie wykazuje zmian pourazowych. Krwiak podczepcowy okolicy ciemieniowej grubości 3mm. Plus Badanie TK odc.szyjnego kręgosłupa bez kontrastu wykazuje spłycenie lordozy z tendencją do kifotycznego ustawienia na wysokości VC3. Na poziomie C4/C5 widoczna 2mm centralna wypuklina krążka międzykręgowego modelująca powierzchnię worka oponowego. Odesłany do domu z zaleceniem kontroli neurologicznej ambulatoryjnej i miękki kołnierz ortopedyczny na kilka godzin w ciągu dnia. Jestem po dwóch operacjach na rdzeniu 2011r th 9/10 10/11 i 2013r Th/l . Trwale mam częściowo uszkodzony rdzeń kr. na poziomie Th 10/11 (niedowł.spastyczne obu nóg i bóle neuropatyczne i blizna pooperacyjna w kan.kręgowym uciskająca korzenie nerw. obustronnie th10/11). Moje pytanie brzmi: ten krwiak i reszta to w skutek wypadku z przed 3 dni z przed TK ?

Do pełnej konsultacji neurologicznej z pełną dokumentacją i wynikami badań ; TK głowy do interpretacji klinicznej.
Z opisu krwiak powierzchowny! TK mózgowia przeglądowe (bez kontrastu) nie wykazuje zmian pourazowych. Krwiak podczepcowy okolicy ciemieniowej grubości 3mm. Plus Badanie TK odc.szyjnego kręgosłupa bez kontrastu wykazuje spłycenie lordozy z tendencją do kifotycznego ustawienia na wysokości VC3. Na poziomie C4/C5 widoczna 2mm centralna wypuklina krążka międzykręgowego modelująca powierzchnię worka oponowego. "
Ma Pan obciażający wywiad, przebyte operacje kręgośłupa ...
Pozdrawiam i zapraszam