Co oznacza wynik TK zatok u 28-latki?

Opis TK zatok Zatoki czołowe i klinowa prawidłowo napowietrzone. Niewielkie zgrubienia błony śluzowej w komórkach sitowia przedniego. Zatoki szczękowe całkowicie wypełnione tkanka miękka po stronie lewej z uwypukleniem ściany przysrodkowej na poziomie przewodu nosowego środkowej /ciemiaczka? /. Niedroznosc lejkow sitowych. Kobieta 28

Sam opisuję TK zatok. My, chirurdzy głowy i szyi, często inaczej opisujemy TK zatok niż radiolodzy. Jest jakiś błąd w opisie lub w Pani przekazie. " zatoki szczękowe całkowicie wypełnione tkanką miękką po stronie lewej.." po stronie lewej i po stronie prawej jest jedna zatoka szczękowa.... Jeżeli nie masz do mnie daleko to przyjedź z płytą CD TK.