Co oznacza wynik TMS?

witam, mam 23 lata.. o co chodzi w wyniku tms ? 1. ognisko demielinizacji okołokomorowej o wymiarach 16x7 mm położone w okolicy rogu czołowego lewej komory bocznej . 2. pojedyncze ,drobne ogniska demielinizacyjne o sr.3mm w istocie białej podkorowej lewego płata czołowego oraz pniu i kolanie ciała modzelowatego. 3.wyżej opisane zmiany ogniskowe nie ulegają wzmocnieniu kontrastowemu i nie wykazują cech restrykcji dyfuzji.

Witam!
Kilka ognisk demielinizacji wymaga dalszych badań w Oddziale Neurologicznym: potencjały wywołane, płyn mózgowo-rdzeniowy.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.