Podkorowo położone ognisko demielinizacji
Witam.Dziś odebrałam wynik RM z kontrastem...W istocie białej lewego płata ciemieniowego podkorowo położone ognisko demielinizacji śr. 7mm,podobne ognisko w ok.przedniego rogu lewej komory bocznej reszta w normie i bez zmian ,ale zwraca uwagę poszerzone naczynie żylne pomiędzy rogiem przednim prawej komory bocznej ,a bruzdą pośrodkową (prawdopodobnie jedna z żył czołowych. Mój neurolog od dziś poszedł na miesięczny urlop i nie wiem czy to coś złego w tych badaniach Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Wymienione w wyniku odchylenia od normy bez wątpienia stanowią nieprawidłowości. Sugeruję jednak, by wynik zinterpretował lekarz prowadzący w oparciu o dane kliniczne.