Uderzeniowe bóle głowy a naczyniak żylny

Witam mam 44 lata mam częste uderzeniowe bóle głowy ostatnio spore kłopoty z pamięcią a mój wynik RM z kontrastem to "na pograniczu prawego płata potylicznego i ciemieniowego drobna zmiana -naczyniak żylny W istocie białej lewego płata ciemieniowego i przy rogu potylicznym PKB i w lewym konarze mózgu obecne dyskretne ogniska hyperintensywne poza tym struktury mózgowia bez zmian ogniskowych POZDRAWIAM GOSIA72

Lekarz rozpoznanie stawia się się w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważna są też inne informacje jak np. choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.
Proszę udać się do lekarza, który badanie zlecił, zna objawy i stan kliniczny; pokieruje dalszym postępowaniem.