czy badanie tomografii kości skroniowej zaszkodziło ciąży?

Witam, 12.10.miałam wykonywaną tomografię kości skroniowej bez kontrastu. Według prowadzonego przeze mnie kalendarzyka ( cykle regularne ) , 13.10 powinnam mieć owulację. Dziś ( 3.11) odebrałam wyniki badania HCG B z krwi - wynosi 3855 mlU/ml, czyli 5 tydz.ciąży (?!) Czyli badanie wykonane zostało najprawdopodobniej w 2-3 tyg ciąży. W jakim stopniu mogło ono wpłynąć na płód? Z góry dziękuję za odpowiedź

to duża dawka promieniowania, może źle wpłynąć na ciążę. nie wolno wykonać badania nie będąc pewnym ciąży