Co oznacza wynik USG ciążowego 30-latki?

Witam, moje ostatnie USG określiło że nie wiadomo na kiedy ustalić termin porodu. wg ostatniej miesiączki ( były nieregularne) jestem w 32 tc. Od samego początku lekarz mówił mi o dwóch terminach ( odstęp 2 tyg) Parametry BPD 75,mm; OFD 97,4mm; HC 274,7mm; EFW 1324g, AC 248,4mm; FL 53,6mm. Wg pomiaró jestem pomiędzy 28 tc a 30 tc. Kiedy zapytałam mojego lekarza czy z dzidzią wszystko w porządku nie odp nic. Sama zasugerowałam że jest wg USG młodsza na to odp ze mniejsza. Czy to tak może być czy dziecko rozwija się prawidłowo. Czy czasami nie ma wodogłowia, bo w porównaniu z innymi miarami główka wypada o "2 tyg większa"? Pozdrawiam,

Proszę to ustalić z lekarzem prowadzącym ciążę. USG w I trymestrze ustala zazwyczaj termin porodu, później pomiary nie są już miarodajne bo płód rozwija się w swoim tempie