Co oznacza wynik USG macicy 61-letniej kobiety?

Witam. bardzo proszę o pomoc w analizie Usg mojej mamy (61lat)- lekarz powiedział ze wszystko jest napisane ale niestety nie moge tego rozszyfrowac. Macica o wymiarach trzonu 70x48x65 mm. z śródściennym echem myoma 62 mm.Obrysy niereguralne ,niejednorodna.Echo endometrium 6mm. Po stronie prawej w łączności z macicą echo miąższowe44x24mm. Po stronie lewej echo miąższowe 53x30mm. Echa jajników nie stwierdzono.Wolny płyn w jamie otrzewnej-nie stwierdzono. z góry dziękuje. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest dalsza diagnostyka i określenie czym są powyzsze zmiany. A jakie objawy występują ?