Co oznacza wynik USG piersi 24-latki?
Prośba o interpretację wyniku badania USG piersi. Opis badania: Piersi o utkaniu gruczołowym. W obu piersiach zmiany hypoechogenne: w p.prawej an g. 9 wym. 9x3mm, w p.lewej an g. 12 wym. 13x5 mm. Przewody mlekowe nieposzerzone. Skóra, tkanka podskórna b.z. Węzły chłonne dołów pachowych zatookwe. BIRADS 3

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Zmiany są prawdopodobnie łagodne, ale wskazana będzie ponowna kontrola za ok. 6 miesięcy. Wynik powinien również ocenić lekarz zlecający badanie. Pozdrawiam!